urodaonline.pl

Uroda Online – moda, uroda, styl życia, zdrowie

manicure
Uroda

Kiedy warto zrobić biały manicure?

Paznokcie pomalowane na biało to klasyka i elegancja sama w sobie. Biel jest uniwersalna, pasuje do każdej kobiety i stylizacji. Efektownie kontrastuje z bardziej kolorowymi kreacjami. Biały manicure to idealna propozycja na lato i w sezonie komunijnym. Chcesz wiedzieć, kiedy jeszcze warto zdecydować się na białe stylizacje paznokci, a także jakie zdobienia wybrać, aby uniknąć monotonii? Czytaj dalej!

Biały manicure hybrydowy jako idealna propozycja paznokci komunijnych

Biały kolor ma określone kulturowe znaczenie. Ponieważ kojarzy się z czystością, niewinnością i swobodą myślenia, jest atrybutem komunijnych, ślubnych oraz letnich stylizacji. Z tego względu tak wiele kobiet w maju decyduje się na biały manicure hybrydowy.

Decydując się na biel, należy dokładnie sprawdzić jej odcień, ponieważ wśród niej można wymienić takie warianty jak biel:

  • alabastrowa;
  • kremowa;
  • perłowa;
  • mleczna;
  • porcelanowa;
  • kość słoniową;
  • ecru.

Chcąc mieć pewność, że wykonany biały manicure hybrydowy będzie prezentować się nienagannie oraz wyróżni się trwałością, warto wybrać lakiery do paznokci marki Victoria Vynn. Paznokcie komunijne Gel Polish 001 Flawless White to biel bez skazy. Produkt charakteryzuje się wysokim poziomem przyczepności, a przy tym sprawdza się zarówno solo, jak i baza do jaskrawych kolorów.

Moc dyskretnych dodatków, czyli biały manicure ze zdobieniami

Subtelność i elegancja to cechy paznokci komunijnych białych paznokci. Stylizacje jednak nie muszą być nudne. Wystarczy dodać delikatne ozdoby, takie jak brokat, kamienie lub cekiny. Sprawdzą się również skromne naklejki i wzorki — w tym przypadku biały manicure traktowany jest jako baza.

Z pewnością dobrym wyborem są również kropki przy skórkach, które przyciągają uwagę. Inną możliwością są poziome paski lub niewielkie wzory geometryczne.

Paznokcie pomalowane na biało — komunijne inspiracje

Biały manicure idealnie wygląda wykończony srebrnymi dodatkami. Chłodny ton srebra nadaje elegancji i przyciąga uwagę. Innym rozwiązaniem są złote dodatki, aczkolwiek dobrze wyglądają przy ciepłych odcieniach bieli, np. kolorze kremowym.

Biały manicure ze zdobieniami można także wykonać w zestawieniu z różowym i beżowym kolorem. Klasyką jest tutaj manicure francuski, który dodatkowo można urozmaicić delikatnymi kryształkami. Co więcej, wszystkie te kolory perfekcyjnie wyglądają w wykończeniu ombree, gdzie efekt zapewnia cieniowanie paznokci w mało kontrastujących barwach.

Biały manicure hybrydowy w wersji komunijnej

Stonowane paznokcie pomalowane na biało wyglądają atrakcyjnie, elegancko i schludnie. Z pewnością dopełnią każdą komunijną stylizację. Warto pamiętać, że biały kolor nie musi być monotonny. Eksperymentując z delikatnymi dodatkami, można wykreować elegancką stylizację.

Materiał zewnętrzny