urodaonline.pl

Uroda Online – moda, uroda, styl życia, zdrowie

naszyjnik
Uroda

Popularność naszyjników typu celebrytka – skąd się wzięła?

Trendy modowe często zaczerpnięte są od gwiazd, dlatego nie dziwi nikogo fakt, że tak popularny ostatnimi czasy stał się naszyjnik celebrytka. Ikony stylu, którymi często są osoby z pierwszych stron gazet bądź gwiazdy kina, telewizji i muzyki, szczególnie upodobały sobie ten element biżuterii ze względu na jej uniwersalność i prostotę. Jednocześnie jest to również symbol klasy, elegancji i szyku. Te krótkie naszyjniki z różnorodnymi zawieszkami, posrebrzane lub pozłacane, łączyć można z dowolnym strojem, dlatego są tak często wybierane.

Jak wygląda naszyjnik typu celebrytka?

Naszyjnik celebrytka, taki jak np. https://www.viadem.pl/pol_m_CELEBRYTKI_Naszyjniki-celebrytki-524.html to delikatny łańcuszek, na którym znajduje się kilka zawieszek bądź tylko jedna. Cechami charakterystycznymi tego typu biżuterii jest minimalizm oraz skromność. Dzięki niezwykłemu designowi przypadną do gustu większości kobiet, ponieważ można je zakładać pojedynczo bądź komponować razem z kolczykami czy bransoletką. Przy zakupie naszyjnika celebrytka warto wziąć pod uwagę jego długość – najczęściej są one noszone tuż przy szyi i pasują do casualowych stylizacji. Modele na nieco dłuższym łańcuszku najlepiej prezentować się będą zaś z koszulkami i sukienkami z głębszym dekoltem.

Niezaprzeczalnym atutem naszyjników celebrytek są kształty zawieszek, które można dopasowywać zgodnie z ich znaczeniem. W zależności od wybranego modelu, mogą one symbolizować miłość (serce), szczęście i powodzenie (czterolistna kończyna), trwałe uczucie, takie jak przyjaźń (znak nieskończoności) bądź opiekę (aniołek). Poza tym w sklepach kupić można łańcuszki na przykład z gwiazdką, kluczykiem bądź krzyżykiem. Naszyjnik może być zatem niepowtarzalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin bądź innego święta, ale również i okazją do wyrażenia siebie.

Złoto czy srebrno?

Najpopularniejszymi kruszcami, z których zrobione są naszyjniki celebrytki, są złoto oraz srebro. Bez różnicy, który wariant się wybierze, można mieć pewność, że biżuteria będzie prezentowała się niezwykle elegancko oraz subtelnie. Asortyment sklepów jubilerskich, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych, jest bardzo szeroki, zatem naszyjnik celebrytka można dopasować pod względem kształtu, wzoru oraz kolorystyki. Co ciekawe, można łączyć je ze sobą, pamiętając jednak o doborze łańcuszków w różnej długości, aby nie zasłaniały się one nawzajem. Poza tym można wybrać naszyjniki z kilkoma zawieszkami, na przykład krzyżyk, serce i znak nieskończoność – wszystko zależy od upodobań i gustu właścicielki takiej biżuterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.