urodaonline.pl

Uroda Online – moda, uroda, styl życia, zdrowie

Lifestyle Moda Zakupy

Eleganckie i szykowne sukienki dla druhen

Ślub przyjaciółki, kuzynki czy innej bliskiej osoby to wyjątkowa okazja do tego, aby każda uczestniczka zabawy zaprezentowała się olśniewająco. Niezwykle ważną rolę podczas każdej uroczystości weselnej odgrywa druhna. Powinna ona zatem prezentować się niezwykle elegancko oraz szykownie. Jakie obecnie są polecane sukienki dla druhen?

Idealna sukienka dla druhny

Co prawda to panna młoda jest na weselu najważniejsza i to ona powinna być najpiękniejsza, ale nie mniej elegancko, kunsztownie oraz szykownie powinna prezentować się druhna. Nic zatem dziwnego, że każda kobieta, której przypada na ślubie ta zaszczytna rola wprawia się niejednokrotnie w ogromne zakłopotanie podczas wyboru właściwej sukienki. Jaką zatem powinna ona wybrać sukienkę, aby prezentować się tylko wyjątkowo?

Podczas wyboru sukienki weselnej należy zawsze wziąć pod uwagę swoją figurę. Inną bowiem sukienkę powinny wybrać filigranowe panie, a jeszcze inną kobiety o krąglejszej figurze. I co najważniejsze wybrana sukienka powinna zawsze być na tyle wygodna, aby zbytnio nie krępować ruchów wykonywanych na sali tanecznej.

Subtelne i eleganckie sukienki dla druhen

Na każdym weselu rolę pierwszoplanową odgrywa nie tylko suknia ślubna panny młodej, lecz także wytworne kreacje druhen. Dziś powoli odchodzą do lamusa falbankowe sukienki oraz zbytnio tiulowe zdobienia powodujące chaos, a zastępują je niezwykle eleganckie, subtelnie oraz romantyczne sukienki. Ceremonia zaślubin, na której odgrywamy rolę druhny jest wyjątkowym wyzwaniem, zatem należy zawsze zadbać o elegancki komfort w wysublimowanym wydaniu.

Co prawda żadna druhna nie może pozwolić sobie na założenie sukienki w kolorze lśniącej bieli, bowiem kolor ten jest dedykowany tylko i wyłącznie dal pani młodej, ale może ona zaprezentować się w sukience w innym, jasnym kolorze.

Niezwykle ważną rolę odgrywa także założenie odpowiednich dodatków. Dziś delikatny makijaż, zmysłowe szpilki z zakrytymi palcami, torebka kopertówka oraz subtelna narzutka na odkryte ramiona, to niezastąpieni sprzymierzeńcy dla każdej druhny.

Sukienki dla druhen w bogatej odsłonie

Wybierając sukienkę na wesele, każda druhna powinna kierować się także
tematyką wesela. Jeżeli będzie to eleganckie oraz bardzo wystawne przyjęcie to wówczas powinna ona włożyć na siebie klasyczną sukienkę w kolorze pasującym do jej indywidualnej urody.

Z kolei jeśli przyjęcie weselne jest utrzymane w stylu rustykalnym czy też boho z pewnością najlepiej sprawdzą się sukienki o zwiewnym oraz delikatnym fasonie w pastelowych kolorach.

Doskonałym wyborem na tradycyjne przyjęcie weselne z pewnością okaże się sukienka sięgająca do kolan z krótkim rękawem. Może ona być w jasne kwiaty lub zdobiona pęknięciem przy rękawach. Niezwykle oryginalnie prezentują się także sukienki midi z marszczeniem w pasie oraz gorsetem czy też asymetryczne kreacje z opuszczonymi ramiączkami.

Każda druhna dopełnia zawsze wizerunek całego przyjęcia weselnego i jest bez wątpienia jego nieodłączną częścią. W związku z tym do każdej sukienki należy dobrać piękne bukiety kwiatów, które będą podobne do bukietu panny młodej, a jednocześnie będą gustownie pasowały do kreacji druhen.