urodaonline.pl

Uroda Online – moda, uroda, styl życia, zdrowie

Lifestyle Uroda

Niezawodne kremy brązujące do ciała

Dziś mnóstwo kobiet pragnie posiadać piękną, gładką i opaloną cerę. Tymczasem długotrwałe wylegiwanie się na słońcu w celu pozyskania brązowej opalenizny często bywa bardzo męczące. Aby cieszyć się z posiadania złocistej cery warto sięgnąć po sprawdzone na rynku kosmetycznym kremy brązujące do ciała.

Brązujące kremy a złocista opalenizna

Dziś mnóstwo kobiet dbających o piękny wygląd swej skóry docenia rolę kremów i balsamów brązujących do ciała. I nic w tym dziwnego, gdyż te w pełni sprawdzone preparaty pozwalają uzyskać piękną, złocistą cerę w pochmurne dni. Środki te bardzo często przydają się późną jesienią oraz zimą, kiedy to ekspozycja ciała na upalnym słońcu jest niemożliwa.

Kremy brązujące są bez wątpienia znacznie zdrowszą alternatywą dla solarium, bowiem korzystanie z niego bardzo często prowadzi do poważnych chorób skóry.

Preparaty brązujące do ciała doskonale sprawdzają się także wówczas, gdy pragniemy przez dłuższy czas posiadać nabytą opaleniznę.
Piękny, złocisty odcień skóry dodaje każdej kobiecie nie tylko niesamowitego uroku osobistego, lecz także przypomina jej o ciepłych, letnich dniach spędzonych nad wodą w gronie rodziny czy najbliższych przyjaciół. Opalenizna dodaje nie tylko mnóstwo uroku, lecz także optycznie wysmukla ciało.

W przeciwieństwie do typowych samoopalacza, kremy brązujące mają bardzo delikatną formułę, dzięki czemu nie pozostawiają nieestetycznych plam na skórze. Te istotne zalety sprawiają, że dziś brązujące kremy do ciała są doceniane przez miliony kobiet na całym świecie. Preparaty te są godne polecenia i nigdy nie zawodzą.

Jaki wybrać krem brązujący?

Dziś wybór kremów brązujących do ciała jest na rynku kosmetycznym ogromny. Bardzo często występują one wersji naturalnej i wówczas są produkowane na bazie organicznych składników pochodzenia roślinnego. Naturalne preparaty brązujące ciało bardzo często zawierają w swoim składzie: hennę, masło kakaowe oraz łupiny orzecha, które to nadają skórze złocistej barwy.

Na rynku nie brakuje też sztucznych kremów brązujących zawierających w swoim składzie związek o nazwie DHA, który mocno przyciemnia warstwę rogową naskórka.

Zawarte we wszystkich preparatach składniki nie tylko skutecznie brązują skórę, lecz także dostatecznie pielęgnują ją nawilżają oraz nadają jej przyjemną miękkość.

Jak nakładać kremy brązujące?

Aby cieszyć się z posiadania równej opalenizny warto zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób nakładamy wybrany preparat. Czynność tę powinno bowiem wykonywać się zawsze okrężnymi ruchami z użyciem specjalnej rękawicy. Wówczas to można w pełni skutecznie uniknąć na skórze nieestetycznych plam oraz zacieków.

Krem należy zawsze pozostawić na ciele przez kilka godzin do wyschnięcia. Po każdym kontakcie z nim należy zawsze dokładnie umyć ręce gorącą wodą z mydłem, bowiem w przeciwnym razie można zażółcić sobie skórę rąk oraz paznokci.

Krem brązujący kontra samoopalacz

Dziś tradycyjne samoopalacze do ciała są coraz powszechniej zastępowane przez w pełni skuteczne kremy brązujące. Są one doskonałą alternatywą, bowiem posiadają odpowiednią konsystencję i nie wymagają konsekwencji w stosowaniu. Po użyciu kremu brązującego skóra z każdym dniem ciemnie i nabiera piękny, złocisty odcień. Aby na długo zachować pożądany efekt, warto zawsze regularnie nakładać krem brązujący na skórę.